Eğitimlerimiz

KalemDefter


 

Türk Ticaret Kanunu, Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri, Kurumsal Risk Yönetimi, İç Kontrol ve İç Denetim alanlarında eğitimler verilmektedir. Bu eğitimler katılımcılara güncel uygulamalar ve değişen düzenlemelerle ilgili bilgi edinmelerini sağlamakta ve mesleki eğitim ve gelişim anlamında katkı sağlamaktadır.

Yeminli Mali Müşavir ve Sorumlu Ortak Baş Denetçi Şerif Arı ve uzman kadrosunun 40 yıllık tecrübesi ile düzenlenen bu eğitimler firmalara ve çalışanlarına katma değer yaratmaktadır.

Bu eğitimler aynı zamanda talebe göre şirketlere özel olarak planlanabilmektedir. Bu tip şirkete özel eğitimlerdeki amaç şirketin kendine özgü uygulamaları ve sektörel özelliklerine göre yaklaşım geliştirebilmek ve sonuç odaklı çözümler yaratabilmektir.

Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak ya da şirketinize özel eğitim talebinde bulunmak için bize aşağıdaki iletişim araçlarından ulaşabilirsiniz.

 

Tel: +90 (224) 211 42 27

E-posta: denetim@arilar.com.tr

 


Önceki Eğitimlerimiz

ttkegitimtfrsegitim

 

 

 

 

Arılar Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş dünya çapında bir bağımsız muhasebe ve danışmanlık firmaları ağı olan Nexia International üyesidir.

Nexia International Limited does not deliver services in its own name or otherwise. Nexia International Limited and the member firms of the Nexia International network (including those members which trade under a name which includes the word NEXIA) are not part of a worldwide partnership. Nexia International Limited does not accept any responsibility for the commission of any act, or omission to act by, or the liabilities of, any of its members. Each member firm within the Nexia International network is a separate legal entity.
Yasal | Gizlilik Bildirimi | Disclamer  Aydınlatma Metni | KVKK Politikası