Dr. Nail ÖZYOLDAŞ

Sorumlu Ortak Başdenetçi – Yönetim Kurulu Üyesi

nail_ozyoldas

1945 yılında Sivas’ta doğdu. Eğitimini İzmir’de yaptı.

1972-1995 yılları arasında Maliye Bakanlığı’nda merkez denetim elemanı Gelirler Baş kontrolörü olarak çalıştı. 1995 yılından bugüne Yeminli Mali Müşavirlik yapıyor.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde lisansüstü eğitimi alarak 1982’de Finansman Uzmanı diploması, doktora eğitimi sonucunda da 1988 yılında İşletme Ekonomisi Doktorası aldı.

Güçbir Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’de denetçilik yaptı.

2009 yılında SPK bağımsız Denetçisi oldu.

2015 yılına kadar Arılar Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.’de Sorumlu Ortak Başdenetçi ve yönetim kurulu üyesi olarak görev yapan Dr. Nail Özyoldaş 2015 yılında vefat etti.

Kendisini saygı ve rahmetle anıyoruz.

 

Arılar Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş dünya çapında bir bağımsız muhasebe ve danışmanlık firmaları ağı olan Nexia International üyesidir.

Nexia International Limited does not deliver services in its own name or otherwise. Nexia International Limited and the member firms of the Nexia International network (including those members which trade under a name which includes the word NEXIA) are not part of a worldwide partnership. Nexia International Limited does not accept any responsibility for the commission of any act, or omission to act by, or the liabilities of, any of its members. Each member firm within the Nexia International network is a separate legal entity.
Yasal | Gizlilik Bildirimi | Disclamer