Hakkımızda

 

Arılar Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. kadrosundaki tecrübeli denetçilerden oluşan denetim ekipleriyle Sermaye Piyasası ve Enerji Piyasası Mevzuatına göre denetim ve danışmanlık hizmetleri ile Kurumsal Risk Yönetimi ve İç Denetim kapsamında denetim ve danışmanlık hizmetleri veren uzman bir kuruluştur.

Arılar Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş. Sermaye Piyasası Kurulu ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan bağımsız dış denetim yapma yetkisini almıştır.

5200 Sayılı Tarımsal Üretici Birlikleri ile Tarımsal Üretici Merkez Birliklerinin denetlenmesi için yetki belgesi onaylanan bağımsız denetim kuruluşları arasında yer almaktadır.

Şirket dünya çapında bağımsız muhasebe ve danışmanlık firmaları ağı olan Nexia International üyesidir. Nexia International, 1971’de “Oppenheim Appel Dixon & Associates (A.B.D.)” ve “Spicer & Pegler” (İngiltere) tarafından kurulmuştur.

Yıllık Hasılatı 2.840 milyon dolar olan Nexia International şirketinin dünya çapında 100’ün üzerinde ülkede 528 ofisi ve 22.319 toplam çalışanı bulunmaktadır. (2012 Aralık verilerine göre)

Nexia International Bursa ofisi olarak Arılar Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş., Yeminli Mali Müşavir Şerif Arı önderliğinde profesyonel kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen firmalarına en kaliteli ve faydalı hizmetleri sunmak ve katma değer yaratmak için çalışmaktadır.

trqltyTarim

Arılar Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş dünya çapında bir bağımsız muhasebe ve danışmanlık firmaları ağı olan Nexia International üyesidir.

Nexia International Limited does not deliver services in its own name or otherwise. Nexia International Limited and the member firms of the Nexia International network (including those members which trade under a name which includes the word NEXIA) are not part of a worldwide partnership. Nexia International Limited does not accept any responsibility for the commission of any act, or omission to act by, or the liabilities of, any of its members. Each member firm within the Nexia International network is a separate legal entity.
Yasal | Gizlilik Bildirimi | Disclamer  Aydınlatma Metni | KVKK Politikası